Winnaars                         

Jaar Veuropscheeter Noord Veuropscheeter Zuid Winnaar
2017 M. Luft D.Monninkhof Noord
2016 J. Wennink A. oude Vrielink Zuid
2015 M. Analbers M. van Es Noord
2014 M. Analbers L. Zanderink Noord
2013 M. Analbers R. Nieuwhuis Zuid
2012 A. oude Vrielink L. Mazeland Zuid
2011 R. Meijer, Mander G. Kamphuis, Lemselo Noord
2010 L. Ten Dam, Tilligte H. Welhuis, Beuningen Noord
2009 R. Meijer, Mander R. Grashof, Nrd-Deurningen Zuid
2008 R. Meijer, Mander D. Lucas, Hertme Zuid
2007 R. Meijer, Mander D. Lucas, Hertme Noord
2006 G-J. Heerink, O-Ootmarsum I. Egbers, Steeds-Vooruit Noord
2005 M. oude Vrielink, O-Ootmarsum R. Rohring, De Toekomst Noord
2004 R. Blankenvoort, Mander H. Welhuis, Beuningen Noord
2003 R. Meijer, Mander W. Siers, de Toekomst Zuid
2002 R. Fox, De Brink M. o Nijhuis, De Eendracht Zuid
2001 J. Hulskotte jr. Reutum H. Welhuis, Beuningen Noord
2000 R. Vlierman, Harbrinkhoek N. Egbers, Steeds-Vooruit Zuid
1999 J. Hulskotte jr., Reutum P. Kristen, Nrd-Berghuizen Noord
1998 M. o.Luttikhuis, Mnader M. o Nijhuis, De Eendracht Zuid
1997 J. Hulskotte jr. Mander M. o Nijhuis, De Eendracht Noord
1996 R. Meijer, Mander M. o Nijhuis, De eendracht Noord
1995 M. o Luttikhuis, Mander M. o Nijhuis, De Eendracht Zuid
1994 J. Hulskotte jr., Reutum H. Welhuis, Beuningen Zuid
1993 R. Meijer, Mander H. Welhuis, Beuningen Zuid
1992 R. Meijer, Mander R. Kuipers, Vooruitzicht Zuid
1991 R. Meijer, Mander R. Jeunink, De Toekomst Zuid
1990 J. Hulskotte jr. Reutum H. Welhuis, Beuningen Noord
1989 G. Aarnink, Reutum R. Jeuning, De Toekomst Noord
1988 B. Reekers, Tilligte H. Breuker, Steeds-Vooruit Zuid
1987 J. Lammerink, Reutum M. Nordkamp, Steeds-Vooruit Zuid
1986 R. Blankenvoort, Mnader M. Nordkamp, Steeds-Vooruit Noord
1985 J. Hulskotte jr. Reutum R. Breuker, Steeds-Vooruit Noord
1984 J. Lammerink, Reutum H. Breuker, Steeds-Vooruit Zuid
1983 J. Hulskotte jr. Reutum H. Breuker, Steeds-Vooruit Zuid
1982 J. Lammerink, Reutum B. Heghuis, De Eendracht Noord
1981 J. Lammerink, Reutum G. o Veldhuis, Steeds-Vooruit Noord
1980 G. Schurink, Mander H. lenferink, Mander Zuid
1979 J. Hulskotte jr., Reutum H. Withag, De Eendracht Noord
1978 F. lenferink, Mander A. Rijgwaart, Lemselo Zuid
1977 J. Hulskotte jr., Reutum G. Engelbertink, Vooruitzicht Zuid
1976 H. Masselink, Tubbergen J. Bruns, HKV Noord
1975 F. Schuurman, Wilskracht G. o Veldhuis, Steeds-Vooruit Noord
1974 J. Hulskotte sr. Reutum J. Bruns, Vooruit 1911 Noord
1973 F. Fox, Lattrop B. veldhuis, Ons-Genoegen Zuid
1972 H. Timmerhuis Geesteren G. o Veldhuis, Steeds-Vooruit Noord
1971 J. Hulskotte sr., Reutum H. Withag, De Eendracht Zuid
1961 G. Kempers, Mander G. Lempsink Zuid
1958 Zuid
1956 Noord
1954 Everlo, Tubbergen J. Withag, De Eendracht Noord
1950 G. Reinink, Berghuizen Zuid
1949 Noord
1948 Aarninkhof Zuid
1947 B. brilman, Dorp Losser Noord
1929 H. Groothuis, Reutum Mansboer jr., Rossum Noord
1928 Stege, Rossum
1927 G. Mensink, Reutum Mansboer, Rossum Noord
1920 G. Mensink, Reutum Lenferink, Berghuizen Gestaakt
1919 G. Mensink, Reutum G. Hollink, Berghuizen Noord

60 keer is de wedstrijd om de Zilveren kloot verschoten. Deze is gewonnen door:

Noord   31x
Zuid      27x
Onbekend  1x
Gestaakt    1x
In 1983 is er een extra wedstrijd geweest in Arnhem vanwege 750 jarig bestaan
van de stad Arnhem (Zuid wint)